ElizabethYolda.com sitesinde yer alan seyahat bilgileri, tavsiye ve yorumlar yazarın kişisel deneyimlerini seyahat danışmanlığı kapsamı dışında yansıtmaktadır. Burada yer alan tavsiye ve yorumlar yazarın kişisel deneyimlere dayanır. ElizabethYolda.com sitesi ziyaretçileri yorumları aracılığı ile kendi kişisel deneyimlerini paylaşırlar. Seyahat danışmanlığı kapsamında yorum bulunmamaktadır.

ElizabethYolda.com sitesinde yer alan tüm bilgiler ve görüşler seyahat edilen dönem ait olup kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitede bulunan bilgilerin kullanılması sonucunda okuyucuların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maliyetlerden, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı ElizabethYolda.com yönetimi ve yazarları sorumlu değildir.

Telif Hakları

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act Gereği, Site Telif Hakları Konusunda, ElizabethYolda.com sitesinin isim hakları, tüm içeriği, sloganı, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları ElizabethYolda.com site Yöneticilerine aittir.

ElizabethYolda.com site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, İnternet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

ElizabethYolda.com site ziyaretçilerinin, sitenin telif hakkı konusunda site Yöneticisinin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Sitenin hiç bir unsuru içinde yer alan dokümanlar site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.

ElizabethYolda.com sitesinden tüm içerikler referans gösterilerek dahi kopyalanamaz. Tüm hakları saklıdır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Bu girişimde bulunan tüm kişi ve kurumlar bu şartlar ile ihtar edilmiş sayılır.

Yukarıda belirtilen koşulları; web sitesini kullanan, yayınlanan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler dahil kabul etmiş sayılır.

Herhangi bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.